Tropical 3 Algae Tablets A 100 Adet Kovadan Bölme - Armatürk - Akvaryum Pet Market

ARMATÜRK farkı ile tüm alışverişlerde geçerli 500 TL ve üzeri kargo ücretsiz.

  • Text
Tropical 3 Algae Tablets A 100 Adet Kovadan Bölme
Aynı Gün Kargo Aynı Gün Kargo
Stok Kodu
:   B2I6I62
Stok Durumu
:   Mevcut
Kargo Ücreti
:   75.00 TL
Sepette 500.00 TL ve üstü için kargo bedava
Değişim süremiz 3 gündür. Etiketi koparılmamış, giyilmemiş ürünlerin değişimi mümkündür.  Değişim işleminde kargo alıcıya aittir.
70.00 TL
Adet

Tropical 3 Algae Tablets, yosun bakımında zengin içeriğie sahip balık yemidir. Bitkisel olarak beslenen tüm balık türleri için uygun tablet formunda üretilmiş balık yemidir. Yumuşak yapısı ile kolay sindirim edilebilir. Tatlı su ve tuzlu su balıklarının tüketimi için uygundur.

İçeriğinde 3 farklı tipte yosun tablet yem içerir.
* Klorella  veya bilinen diğer adıyla Chlorella vulgaris.
* Ascophyllum yosunu
* Laminaria digitata.

Tropical 3 Algae Tablets, ile düzenli besleme yapılarak, balıklarınıza konsantre klorofil kaynağı olan klorelladan yosunundan gelen yüksek doz klorofil balıklarınıza yeşil pigment sağlar. Klorofil, sindirim sisteminde istenmeyen bakterilerin gelişmesini engeller, enfeksiyonları önler ve zeolit ​​ile birlikte balıkların vücutlarından toksin salınmasını artırır. Aloe özü bağışıklığı artırır ve gastrointestinal sistemde uygun bakteri florasını uyarır.

Güçlendirme özellikleri nedeniyle 3 Algae Tablets, karantina veya iyileşme altındaki balıkların ve yeni yaşam koşullarına alışmakta olan yeni balıkların beslenmesinde tavsiye edilir.

Yem içeriği;
* Tahıllar, algler% 12, bitkisel kökenli türevler (Aloe vera% 2 dahil), bitkisel protein özleri, balık ve balık türevleri, yumuşakçalar ve kabuklular, mayalar, sıvı ve katı yağlar, mineraller (% 1 zeolit dahil).

Katkı maddeleri (kg başına);
*  Benzer etkiye sahip vitaminler, ön vitaminler ve kimyasal olarak iyi tanımlanmış maddeler: vit. 31000 IU, vit. D3 1 850 IU, vit. E 120 mg, vit. C 450 mg.

Eser elementlerin bileşikleri;
* E1 (Fe) 40.0 mg, E6 (Zn) 11.0 mg, E5 (Mn) 8.3 mg, E4 (Cu) 2.0 mg, E2 (I) 0.24 mg, E8 (Se) 0.24 mg, E7 (Mo (Mo) ) 0.05 mg. Lesitin. Antioksidanlar.

Analitik bileşikler;
* Ham protein% 43.0, ham yağlar ve yağlar% 8.5, ham lifler% 1.7, nem% 6.0.

Tropical balık yemleri, suya salınım yapmayan balık yemidir. Yüksek kaliteli içeriğiyle yavru ve yetişkin balık türleri için üretimi mevcuttur. Tek bir kullanımda balıklarınızın tüketebileceği kadar yem vermeniz tavsiye edilir.

Kuru alanda, güneşten uzak saklamanız tavsiye edilir.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
GÜVENLİ ÖDEME
Anında Ödeme Yapaiblirsiniz
ÜRÜN GARANTİSİ
Tüm Ürünler Garantili ve Faturalı
DEĞİŞİM KOLAYLIĞI
Ürün değişiminde kolaylık armatürk'te
AYNI GÜN KARGO
12:00'e kadar aynı gün kargo avantajı